5.06.2019, Warszawa

Jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów?

Zarejestruj się

Eksperci Expo Marketing

2017-07-21

Agnieszka Strzelczyk-WalczakPosiada wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu wystawienniczego. Ukończyła kierunek handlu zagranicznego w SGH w Warszawie ze specjalizacją marketing międzynarodowy. Członek Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Prezes Zarządu A.S. Messe Consulting sp. z o.o., przedstawicielstwa na Polskę niemieckiej spółki targowej Messe Duesseldorf GmbH. Pracuje w środowisku międzynarodowym, wspiera polskich eksporterów poszukujących nowych, zagranicznych rynków zbytu. Realizuje projekty targowe w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Pn. i Pd.

Firma A.S. Messe Consulting Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej spółki targowej Messe Düsseldorf GmbH - organizatora branżowych targów i wystaw na świecie oraz jej siostrzanych spółek: Messe Düsseldorf (Shanghai) i Messe Düsseldorf Asia - organizatorów targów branżowych w krajach azjatyckich. Reprezentując w Polsce interesy wiodących w branży organizatorów targów zajmuje się obsługą firm - wystawców i odwiedzających biorących udział w targach w Niemczech, Rosji, Ukrainie, Afryce i krajach azjatyckich. 

 

Agnieszka Chabrzyk - Business Factory & ROI Hunter, Country Director Poland - Senior Digital & Marketing Executive, osoba posiadająca szerokie strategiczne oraz biznesowe doświadczenie zwłaszcza w obszarze digital marketingu, sprzedaży oraz big data, zdobyte zarówno w strukturach Polskich jak i międzynarodowych.
W latach 2014-2016 pracowała w Facebooku w regionie CEE. Wcześniej spędziła 11 lat w firmach telekomunikacji oraz 5,5 roku w branży finansowej, odpowiadając za marketing oraz digital w Polsce oraz w regionie CEE. Od 2016 roku zarządza polskim oddziałem agencji online - Business Factory, dostawcy technologii ROI Hunter, jedynego oficjalnego na Region Środkowo - Wschodniej Europy Facebook Marketing Partnera. Prywatnie podróżuje, odkrywa świat i ludzi.

Business Factory, dostawca technologii ROI HUNTER, to jedyny oficjalny Facebook Marketing Partner na region Europy Środkowo - Wschodniej. Dzięki unikatowej technologii oraz wiedzy Business Factory prowadzi zaawansowane i skuteczne kampanie sprzedażowe na Facebooku dla klientów ze wszystkich branż, w tym zwłaszcza dla E-commerce & Retail w Polsce oraz na wielu innych rynkach na świecie. Dzięki zastosowaniu technologii ROI HUNTER klienci oszczędzają swój czas i pieniądze, a ich kampanie zarządzane są i optymalizowane przez ekspertów w celu osiągniecia jak największego zysku (ROI z kampanii).

 

Jacek Kisiała, współwłaściciel Extend Vision, człowiek o nowoczesnym spojrzeniu na wystawiennictwo, gdzie stoisko to event, a przekaz wzbogacany jest środkami multimedialnymi. Zaangażowany w prace Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz w realizację kampanii Targi dają więcej. Do tego osoba o wielu doświadczeniach i spostrzeżeniach ze swoich licznych wyjazdów i działań na rynkach Dalekiego Wschodu.

Firma Extend Vision powstała w roku 1994 i od początku swej działalności koncentruje się wokół zagadnień wystawienniczych. Jako pierwsza wprowadziła na rynek polski szybkorozkładalne systemy wystawiennicze typu Pop-up. Oferuje najszerszą ofertę produktów: począwszy od szybkorozkładalnych systemów wystawienniczych, poprzez rozwiązania BTL i POS, po autorską zabudowę targową. Doświadczenie oraz nowoczesna baza technologiczna pozwala firmie realizować ekonomiczne i niekonwencjonalne rozwiązania wystawiennicze. 

 

Andrzej Bereda od 24 lat zajmuje się promowaniem francuskich targów w Polsce. Przez lata był dyrektorem Promosalons Polska - polskiej delegatury PROMOSALONS – Komitetu Promocji Francuskich Imprez Targowych za Granicą. Obecnie jest właścicielem firmy Międzynarodowe Targi Francuskie. Aktualnie firma reprezentuje i organizuje kampanie promocyjne na rzecz 14 imprez targowych z różnych sektorów gospodarki. Jej oferta jest zaadresowana zarówno dla odwiedzających, jak i dla potencjalnych wystawców.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×