26.11.2019, Warszawa

Jak odnieść sukces na międzynarodowych targach w roku 2020

Zarejestruj się

Wykład o dofinansowaniach na Expo Marketing: Rodzaje wsparcia na poziomie centralnym. Gdzie szukać informacji na temat dostępnych dofinansowań? Unijne instrumenty wsparcia działań targowych w perspektywie UE na lata 2014-2020

2019-05-14

Prelekcję poprowadzi Jarosław Słomka, CEO firmy TRIBUO, organizator misji gospodarczych, szkoleń eksportowych oraz usług doradczych w zakresie internacjonalizacji polskich marek produktowych, a także członek Towarzystw Biznesowych. W swojej działalności zachęca do korzystania i promuje możliwości jakie dają Fundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjności i umiędzynarodowienia różnych branż z sektora MŚP. W prowadzonych projektach skupia się na analizach rynków zagranicznych, a także opracowywaniu i optymalizacji biznesplanów mających na celu rozwój usługi oraz produktów o charakterze innowacyjnym. Odpowiedzialny za pełne wsparcie w rozwoju biznesu oraz sprzedaży. 


TRIBUO jest efektem współpracy ambitnych i pełnych energii ludzi, których wiedza i doświadczenie stanowią realne wsparcie dla firm w zakresie internacjonalizacji oraz rozwoju z udziałem Funduszy Europejskich, po które warto sięgnąć już dzisiaj.  Misją firmy jest wsparcie w procesie rozwoju polskich marek produktowych na rynkach zagranicznych w oparciu o wykorzystanie dostępnych instrumentów wsparcia zewnętrznego. Firma skupia się na usługach doradczo - wdrożeniowych związanych z pozyskiwaniem środków europejskich, rozwojem polskich przedsiębiorców oraz procesem ich internacjonalizacji na świecie. W ramach swojej działalności TRIBUO pomaga obecnie ponad 100 polskim firmom w rozwoju ich działalności na rynkach zagranicznych.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×